Spadek ceny

0 Recenzja (e)
430,00 zł 450,00 zł

Drewno grabowe jest najlepszym dostępnym towarem opałowym na rynku Drewno buk i grab suche, układane na palecie. Nasz transport i rozładunek zapewnia składowanie drewna bez zbędnego układania i przekładania.Wilgotność mierzymy w obecności klienta. Na palecie znajduje się 1,7m/p drewno ma długość 30-33cm. Drewno bardzo dobrej jakości i gwarancji jakości....

Promocja!
Brak na magazynie
0 Recenzja (e)
770,00 zł 780,00 zł

Czarny Jan jest ekonomicznym paliwem produkowanym na bazie węgla kamiennego, otrzymywanego w wyniku specjalnie dobranego procesu kruszenia i sortowania wysokogatunkowego węgla do frakcji 8-25 mm. Przeznaczony jest do produkcji energii cieplnej w niskoemisyjnych kotłach retortowych z automatycznym podajnikiem ślimakowym lub tłokowym.

Promocja!
Brak na magazynie
0 Recenzja (e)
850,00 zł 860,00 zł

Krzesimir jest najwyższej jakości paliwem stałym produkowanym z węgla kamiennego, jest on przeznaczonym do produkcji energii cieplnej w niskoemisyjnych kotłach retortowych.

Promocja!
Brak na magazynie
0 Recenzja (e)
895,00 zł 900,00 zł

Pellet LAVA to wysoka jakość . Do produkcji wykorzystujemy wyłącznie trociny z drzew iglastych (sosna, świerk) które charakteryzują się bardzo dobrą spoistością, zaś wyprodukowany z nich pellet ma jasną barwą. Stałe kontrole pozwalają zachować wysoką jakość produktu. Pellet Lava tak, jak wszystkie produkty firmy Stelmet, posiada certyfikat FSC.

Promocja!
Brak na magazynie
Pokazuje 1 - 4 dz 4 przedmiotów