Lista produktów wg dostawcy: Fashion Supplier

na stronie
0 Recenzja (e)
950,00 zł

Brykiet ma formę kostki i jest produkowany z czystej trociny liściastej sprasowanej pod wysokim ciśnieniem, bez dodatku żadnych substancji klejących. Jest to brykiet przeznaczony do spalania we wszystkich rodzajach kominków i piecach kominkowych.

Na magazynie
0 Recenzja (e)
450,00 zł

Drewno idealne do pieców kominków oraz ognisk. Suche sezonowe z Bieszczad. Drewno na palecie ma 1,7 m2

Brak na magazynie
0 Recenzja (e)
20,00 zł

Ten materiał organiczny powstaje jako odpad podczas obróbki drewna. Kora sosnowa jest materiałem do ściółkowania powszechnie stosowanym w ogrodach. Jednym z materiałów najczęściej wykorzystywanych do ściółkowania jest kora sosnowa. Ściółkowanie -to przykrywanie powierzchni gleby pomiędzy roślinami warstwą materiału organicznego lub nieorganicznego.

Na magazynie
0 Recenzja (e)
850,00 zł 860,00 zł

Krzesimir jest najwyższej jakości paliwem stałym produkowanym z węgla kamiennego, jest on przeznaczonym do produkcji energii cieplnej w niskoemisyjnych kotłach retortowych.

Promocja!
Brak na magazynie
0 Recenzja (e)
1 500,00 zł

Orzech to podstawowy sort węgla energetycznego stosowanego do wytwarzania energii cieplnej w gospodarstwach domowych. Orzech charakteryzuje się wymiarem ziarna 50-90 mm, wysoką wartością opałową (powyżej 23 MJ/kg) i niską zawartością popiołu ( do 9 %).

Na magazynie
0 Recenzja (e)
1 400,00 zł

PELLET BARLINEK 6 mm Pellet BARLINEK to ekologiczne biopaliwo stałe stosowane jako paliwo podstawowe, paliwo startowe, i uzupełniające przy spalaniu węgla kamiennego np. ekogroszku oraz typowego drewna opałowego. 1 paleta = 66 worków po 15 kg + PALETA

Na magazynie
0 Recenzja (e)
1 250,00 zł

Pellet jest drzewnym biopaliwem stałym przeznaczonym do spalania w nowoczesnych kotłach, kominkach oraz palnikach w celu wytworzenia energii cieplnej na potrzeby grzewcze Granulki sprasowane pod wysoką temperaturą i ciśnieniem z suchych zmielonych i czystych trocin drzewnych. Pellet o średnicy 6 mm składa się w 100% z trocin dębowej.

Na magazynie
0 Recenzja (e)
980,00 zł

Pellet Olimp to wysoka jakość, którą producent może zagwarantować dzięki wykorzystaniu do produkcji własnych trocin, nad których jakością i składem sprawuje pełną kontrolę. Do produkcji wykorzystuje wyłącznie trociny z drzew iglastych (sosna, świerk) które charakteryzują się bardzo dobrą spoistością, zaś wyprodukowany z nich pellet - jasną barwą.

Brak na magazynie
0 Recenzja (e)
980,00 zł

Pellet jest drzewnym biopaliwem stałym przeznaczonym do spalania w nowoczesnych kotłach, kominkach oraz palnikach w celu wytworzenia energii cieplnej na potrzeby grzewcze Granulki sprasowane pod wysoką temperaturą i ciśnieniem z suchych zmielonych i czystych trocin drzewnych. Pellet o średnicy 6 mm składa się z 10% trociny iglastej i 90% trociny liściastej

Brak na magazynie
Pokazuje 1 - 9 dz 12 przedmiotów